Uniwersytet Warszawski

Krakowskie Przedmieście 26/28

9 Lutego 2019

Zarezerwuj swój czas

Goście z całego świata

Prezentacje i warsztaty

Ponad 300 nurków gości

Kup bilet teraz

Jak kupić bilety?.

Bilety na festiwal w promocyjnej cenie można kupić w przedsprzedaży do 3 lutego, godz. 23:00. Po tym terminie, jeśli pozostaną wolne miejsca bilety będzie można kupić w dniu festiwalu za gotówkę w cenie 140 zł.

Aby kupić bilet w przedsprzedaży wypełnij formularz obok. W odpowiedzi dostaniesz potwierdzenie oraz dalsze informacje jak dokonać płatności. Płatności za bilety w przedsprzedaży przyjmowane są przelewem na konto Organizatora lub przez PayPal (do ceny biletu doliczone zostanie 5% prowizji). Płatności należy dokonać najpóźniej do trzech dni po złożeniu zamówienia, w innym wypadku zamówienie traci ważność.

Pamiętaj, żeby zawsze przed dokonaniem płatności, wypełnić formularz. Dzięki temu zostaniesz wpisany na listę, a miejsce będzie zarezerwowane.

Na każde zgłoszenie odpowiemy w przeciągu 24 godzin od wypełnienia formularza. Pamiętaj, aby podać prawidłowy adres e-mail!

Ze względu na wielkość sal, ilość biletów jest ograniczona. W wypadku wyczerpania biletów w przedsprzedaży nie będzie możliwości zakupu za gotówkę na miejscu przed wejściem na festiwal.

Koszulka festiwalowa

Zamawiając bilety można złożyć zlecenie na koszulkę festiwalową. Koszulka kosztuje 65 zł. Koszulki sprzedawane będą tylko w przedsprzedaży oraz za gotówkę w dniu festiwalu, a po dokonaniu zakupu będą do odbioru w recepcji festiwalowej 9 lutego 2019 r. Dodaj koszulkę do zamówienia z biletami. Dostępne rozmiary S, M, L, XL, XXL.

Bluza festiwalowa

Zamawiając bilety można złożyć zlecenie na festiwalową bluzę z kapturem. Bluza kosztuje 150 zł. Bluzy sprzedawane będą tylko w przedsprzedaży, a po dokonaniu zakupu będą do odbioru przy wejściu w recepcji festiwalowej 9 lutego 2019 r.  Ze względu na długi czas wykonania bluz, zamówienia przyjmujemy do 20 stycznia 2019 r. Bluzy nie będą dostępne w sprzedaży gotówkowej! Dodaj bluzę do zamówienia z biletami. Dostępne rozmiary S, M, L, XL, XXL.

Bilety na bankiet festiwalowy

Po zakończeniu prezentacji festiwalowych o godz. 20:45 w historycznych pomieszczeniach uniwersyteckich odbędzie się bankiet. Podczas przyjęcia obecni będą wszyscy festiwalowi prelegenci oraz przedstawiciele sponsorów. Serwowane będą gorące posiłki i alkohol. Wyborem festiwalowych gości wręczone zostaną statuetki za najlepszy projekt eksploracyjny ubiegłego roku, najlepszą festiwalową prezentację i za najciekawszą ekspozycję firmy wystawienniczej. Podczas bankietu odbędą się także dwie 15 minutowe prezentacje w wykonaniu Richie Kohler’a i Davida Mearns’a.

Prelegenci VIII edycji będą mieli również możliwość przedstawienia swoich planów na przyszłość.

Uczestnicy bankietu wezmą udział w losowaniu wartościowych nagród, które przekazali sponsorzy. Uczestnictwo w bankiecie kosztuje 200 zł (od osoby). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w spotkaniu może wziąć udział tylko 40 osób. Nie zwlekaj z zakupem wejściówki na bankiet.

Przedsprzedaż biletów zakończona.

Bilety będą dostępne, za gotówkę, w kasie przed wejściem na Festiwal.


Często zadawane pytania

  • Z kim mogę się kontaktować w razie problemów z zamówieniem?

  • Jakie są dane do przelewu za bilety?

  • Czy mogę zarezerowawać bilety a opłacić je w dniu festiwalu?

  • Jak zapłacić za bilety?

  • Jak mogę kupić bilety?

  • Gdzie odbędzie się festiwal?

  • Kiedy odbędzie się festiwal?